POŁĄCZENIE JEDZENIA Z PIWEM

Przedstawiamy Państwu niezwykłe miejsce, które łączy w sobie wieloletnią tradycję warzenia piwa wraz z przepysznym domowym jedzeniem.
Dobra restauracja nie boi się eksperymentowania z daniami oraz warzeniem piwa. Właśnie tacy jesteśmy. Browar, który prowadzimy przy restauracji pozwala wyprodukować piwo, które idealnie komponuje się z podawanymi przez nas daniami. Jeśli odwiedzają Państwo Szczecin i nie wiecie gdzie dobrze zjeść, zapraszamy do Starej Komendy. W naszej restauracji spróbujecie m.in.: pierogów z pieca, podchmielonej golonki czy placków lotaryńskich. Do wszystkich dań podamy odpowiednio skomponowane piwo, które będzie dopełnieniem biesiady. Jako jeden z niewielu lokali serwujemy szczeciński specjał-paprykarz.

Od 2014r. należymy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego, a od 2018r. nasze piwa wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych.

ZOBACZ KARTĘ MENU 

Słyniemy z tego, iż często występujemy jako polecana restauracja, jeśli chodzi o menu sezonowe. Każdy, kto wchodzi do naszego lokalu wie, że lubimy eksperymentować nie tylko z piwem, ale także z daniami.

SPRAWDŹ MENU SEZONOWE SZEFA KUCHNI

Dla naszych kucharzy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdą potrawę i dobrać do niej odpowiednie piwo z naszego browaru. Zachęcamy do kontaktu, szczególnie, jeśli planujecie Państwo dużą rezerwację. Obiecujemy, że przygotowane dla Państwa dania, trafią w Wasze kubki smakowe, dzięki czemu wizytę w naszym lokalu zapamiętacie na długi czas i z chęcią będziecie do nas wracać.
Stara Komenda czeka na Państwa odwiedziny. Dla Was przygotujemy dania Waszych marzeń!

REZERWACJE

telefonicznie pod nr +48 91 4234445 lub pod adresem: biuro@starakomenda.pl.  W godzinach wieczornych odbieramy w miarę możliwości. Duże rezerwację prosimy planować z wyprzedzeniem.

GODZINY OTWARCIA KUCHNI

Niedziela – Poniedziałek:  13:00-20:45

Wtorek – Czwartek:  13:00-21:45

Piątek – Sobota:  13:00-22:45