21.02.2018 (środa), godzina 18:00
Premiera: Porter Komendowy 308 – Porter Bałtycki 25 BLG 10,5% alc.

Przedstawiamy Państwu drugiego Komendowego Portera Bałtyckiego – nasz Piwowarski Skarb Polski, piwo mocne, bogate i rozgrzewające. Jest to mocniejsza wersja poprzedniego Portera, dla odmiany leżakowaliśmy go 308 dni w beczce po czerwonym winie. Jakie efekty to dało? Ponad 300 dni leżakowania w beczce nadał piwu szlachetny profil. Na pierwszym planie pojawiają się nuty winne, aromat czerwonych winogron i wiśni. Zaraz po nich czuć dębinę, która charakteryzuje się waniliową i lekko kokosową nutą. Później dochodzą nuty ciemne, czekoladowe i kawowe. Porter Komendowy 308 to wersja mocno limitowana, dostępnych będzie tylko 372 numerowanych butelek 0,33 l. W dzień premiery Porter Komendowy zagości na jeden dzień u nas na kranie.

Jeśli pragniecie spróbować naszego piwa to zapraszamy na jego premierę, która odbędzie się w środę 21.02.18r. o 18:00 w Starej Komendzie. Podczas premiery można będzie spotkać się z autorem receptury Portera Komendowego 308 – piwowarem Filipem Mazurem.

Premiera piwa odbędzie się równocześnie w Warszawie w pubach Same Krafty vis-à-vis i Craft Beer Muranów – Piwny Świat. W Szczecinie piwo dostępne także w Elysium – Sklepie z dobrym piwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *