Browar Stara Komenda zaprasza 31 października 2017 (wtorek), o godzinie 20:00, na Eksperymentalne Halloween gdzie główną rolę odegra, jak w “Grze o tron” – serialu będącym adaptacją sagi pisarza George’a R.R. Martina – łączenie dwóch żywiołów: lodu i ognia. Wstęp wolny.

Przedstawienie “Łączymy lód i ogień” będzie opierało się na serii widowiskowych chemiczno-fizycznych eksperymentów. Dowiemy się jak podziałałby na nas lodowaty dotyk Nocnego Króla o temperaturze -200 stopni Celsjusza i czy jesteśmy w stanie wykonać mroźny oddech lodowego smoka. Dowiemy się jak zamrozić człowieka i czy jest to proces odwracalny. Za pomocą termometru miłości w naukowy sposób sprawdzimy czy Twoja druga połówka naprawdę Cię kocha, a przy użyciu ciekłego azotu przeprowadzimy serię spektakularnych wybuchów, w tym symulację wybuchu sterowca.

Finalnie, nasze laboratorium eksperymentów zamienimy w kuchnię i degustatornię molekularną, w której z wykorzystaniem ciekłego azotu stworzymy lody i sorbety w jesiennych smakach, między innymi: gruszkowe i śliwkowe.

Otwieranie w Browarze Stara Komenda świeżo uwarzonego piwa dyniowego stało się tradycją tego wieczoru. Piwowarzy zapewniają, że Pumpkin Ale ma swój rodowód wśród kolonizatorów Ameryki, a smakiem i aromatem przypomina korzenne ciasto dyniowe.

Rezerwacje: biuro@starakomenda.pl lub +48 91 423 44 45.

Eksperymentalny Halloween: Łączymy Lód i Ogień
Browar Stara Komenda, Plac Stefana Batorego 3, Szczecin

Posted in Fun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *